CR4020-1R5N
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
CR4020-1R5N
JLCPCB Part #
C7588649
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 1.98A 35mΩ 4.45A ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS