CR4018A-4R7M
MFR.Part #
CR4018A-4R7M
JLCPCB Part #
C7588635
Package
SMD,4x4mm
Description
1.7A 2A 4.7uH 70mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS