CR4018A-1R0N
MFR.Part #
CR4018A-1R0N
JLCPCB Part #
C7588631
Package
SMD,4x4mm
Description
1uH 27mΩ 3.2A 4A ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS