CR4015-1R5N
MFR.Part #
CR4015-1R5N
JLCPCB Part #
C7588624
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 2.2A 2.7A 40mΩ ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS