CR4012A-6R8M
MFR.Part #
CR4012A-6R8M
JLCPCB Part #
C7588615
Package
SMD,4x4mm
Description
1.15A 175mΩ 6.8uH 850mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS