CR3021-100M
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
CR3021-100M
JLCPCB Part #
C7588605
Package
1212
Description
1.4A 10uH 240mΩ 930mA ±20% 1212 Power Inductors ROHS