CR3012-4R7M
MFR.Part #
CR3012-4R7M
JLCPCB Part #
C520282
Package
SMD,3x3mm
Description
1.25A 120mΩ 4.7uH 900mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS