CR3010-2R2M
MFR.Part #
CR3010-2R2M
JLCPCB Part #
C917431
Package
SMD,3x3mm
Description
1.09A 1.15A 110mΩ 2.2uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS