CR3010-1R0N
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
CR3010-1R0N
JLCPCB Part #
C917429
Package
1212
Description
1.45A 1.4A 1uH 65mΩ ±30% 1212 Power Inductors ROHS