CMPI0530-4R7M
MFR.Part #
CMPI0530-4R7M
JLCPCB Part #
C7588917
Package
SMD,5.5x5.2mm
Description
4.5A 4.7uH 50mΩ 5A Molded Inductor ±20% SMD,5.5x5.2mm Power Inductors ROHS