PX684K3ID69H035B9R
Extended
Manufacturer
Carli
MFR.Part #
PX684K3ID69H035B9R
JLCPCB Part #
C430872
Package
Plugin,P=15mm
Description
275V 680nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS