PX473K3IC29H200D9R
Extended
Manufacturer
Carli
MFR.Part #
PX473K3IC29H200D9R
JLCPCB Part #
C430869
Package
Plugin,P=10mm
Description
275V 47nF ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS