PX334K3ID59H035A9R
Extended
Manufacturer
Carli
MFR.Part #
PX334K3ID59H035A9R
JLCPCB Part #
C691418
Package
Plugin,P=15mm
Description
275V 330nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS