PX333K2WB29H200D9R
Extended
Manufacturer
Carli
MFR.Part #
PX333K2WB29H200D9R
JLCPCB Part #
C165722
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
310V 33nF ±10% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS