PX104K3ID29H035B9R
Extended
Manufacturer
Carli
MFR.Part #
PX104K3ID29H035B9R
JLCPCB Part #
C430860
Package
Plugin,P=15mm
Description
100nF 275V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS