MTB095N10KRN3
Extended
Manufacturer
CYSTECH
MFR.Part #
MTB095N10KRN3
JLCPCB Part #
C373429
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.25W 100V 2.3A 2.5V 200mΩ@4.5V 272pF 5.4nC@10V 7pF N-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS