TS10-63-26-BE-250-SMT-TR
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TS10-63-26-BE-250-SMT-TR
JLCPCB Part #
C4364821
Package
SMD,6x3.8mm
Description
-40℃~+85℃ 12V 2.5N 2.6mm 3.8mm 50,000 cycles 50mA 6mm Round Button SMD(SMT) Tab SPST-NC Surface Mount,Vertical SMD,6x3.8mm Tactile Switches ROHS