TBP02P1W-381-12BE
MFR.Part #
TBP02P1W-381-12BE
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 12 12P 16~28 1x12P 3.81mm 300V 8A Blue Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS