TBLH10V-350-02BK
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TBLH10V-350-02BK
JLCPCB Part #
C7399106
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
1 10A 2 2P 3.5mm 300V Black Through Hole 插件,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS