TBL007A-508-07GY
MFR.Part #
TBL007A-508-07GY
JLCPCB Part #
C17520607
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 15A 300V 5.08mm 7 7P Gray Through Hole Plugin,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS