TB008A-508-24BE
MFR.Part #
TB008A-508-24BE
JLCPCB Part #
C6279559
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 16A 24 300V 5.08mm Blue Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS