TB008A-508-17BE
MFR.Part #
TB008A-508-17BE
JLCPCB Part #
C6547316
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 16A 17 300V 5.08mm Blue 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS