TB008A-508-15BE
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TB008A-508-15BE
JLCPCB Part #
C5979919
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 15 16A 300V 5.08mm Blue Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS