TB004-508-10BE
MFR.Part #
TB004-508-10BE
JLCPCB Part #
C7062338
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 10 16A 300V 5.08mm Blue 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS