PR19-5V-250-1A
MFR.Part #
PR19-5V-250-1A
JLCPCB Part #
C6147972
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10A 15ms 30V@DC、250V@AC 5V 8ms Silver Alloy Plugin Power Relays ROHS