PQAE50-D48-S24-DH
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PQAE50-D48-S24-DH
JLCPCB Part #
C6358454
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 2.083A 24V 36V~75V 50W 92% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS