DS02-254-2L-05BE
MFR.Part #
DS02-254-2L-05BE
JLCPCB Part #
C3312365
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+85℃ 2,000 cycles 2.54mm 24V 25mA 5 PC Pin SPST Slide, Recessed 插件,P=2.54mm DIP Switches ROHS