R16141G0-KA15D6.5-B503-91A
Extended
Manufacturer
CTR
MFR.Part #
R16141G0-KA15D6.5-B503-91A
JLCPCB Part #
C18213438
Package
Plugin
Description
100mW 20V 50kΩ ±10% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS