R09710G0-KQ15A6.0-B103-000
Extended
Manufacturer
CTR
MFR.Part #
R09710G0-KQ15A6.0-B103-000
JLCPCB Part #
C18213424
Package
Plugin
Description
10kΩ 20V 50mW ±20% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS