R09512NS-FB15S7.0-A103-00G
Extended
Manufacturer
CTR
MFR.Part #
R09512NS-FB15S7.0-A103-00G
JLCPCB Part #
C18213422
Package
Plugin
Description
10V 10kΩ 25mW ±10% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS