R087D0NS-KQ15C6.0-A103-00A-C
Extended
Manufacturer
CTR
MFR.Part #
R087D0NS-KQ15C6.0-A103-00A-C
JLCPCB Part #
C18213456
Package
Plugin
Description
10V 10kΩ 25mW ±10% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS