CRG75T60AK3HD
Extended
Manufacturer
CRMICRO
MFR.Part #
CRG75T60AK3HD
JLCPCB Part #
C2924646
Package
TO-247-3
Description
150A 180pF 2.1mJ 2.4V@75A,15V 268pF 300A 308.4ns 390W 4.6mJ 433nC@15V 4V@250uA 600V 65ns 96.5ns FS (Field Stop) TO-247-3 IGBT Transistors / Modules ROHS