CRG40T60AK3HD
MFR.Part #
CRG40T60AK3HD
JLCPCB Part #
C2924647
Description
141pF 178ns 2.1mJ 2.4V@40A,15V 239nC@15V 3.453nF 3.5V@1mA 336W 40A 48ns 56ns 600V 76pF 800uJ FS (Field Stop) TO-247 IGBT Transistors / Modules ROHS