1.5KE91CA
Extended
Manufacturer
CREATEK
MFR.Part #
1.5KE91CA
JLCPCB Part #
C435020
Package
DO-201AD
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 125V 12A 1uA 77.8V 86.5V Bidirectional TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS