9201-12-20TR
Extended
Manufacturer
COTO
MFR.Part #
9201-12-20TR
Description
-20℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100us 12V 200V@DC、200V@AC 400us 500mA - Reed Relays ROHS