9201-05-20TR
Extended
Manufacturer
COTO
MFR.Part #
9201-05-20TR
Description
-20℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100us 200V@DC、200V@AC 400us 500mA 5V - Reed Relays ROHS