8L41-12-111
Extended
Manufacturer
COTO
MFR.Part #
8L41-12-111
JLCPCB Part #
C5927426
Package
Plugin
Description
-20℃~+85℃ 100V@DC、100V@AC 12V 1ms 1ms 250mA One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Plugin Reed Relays ROHS