8L02-12-00
MFR.Part #
8L02-12-00
JLCPCB Part #
C6481235
Description
-20℃~+85℃ 12V 200V@DC、200V@AC 500mA 500us 500us Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) Plugin Reed Relays ROHS