8L01-12-111
Extended
Manufacturer
COTO
MFR.Part #
8L01-12-111
JLCPCB Part #
C5559687
Package
Plugin
Description
-20℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 200V@DC、200V@AC 500mA 500us 500us 插件 Reed Relays ROHS