MTP2920-470MC
MFR.Part #
MTP2920-470MC
JLCPCB Part #
C20069083
Package
SMD,28x27mm
Description
10A 2.5mΩ 33A 47uH Flat-wire wound inductor ±20% SMD,28x27mm Power Inductors ROHS