MTP2918S-150M-C
MFR.Part #
MTP2918S-150M-C
JLCPCB Part #
C5447201
Package
SMD
Description
15uH 2.5mΩ 21A 30A Flat-wire wound inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS