MTP2918E-220M-H
MFR.Part #
MTP2918E-220M-H
JLCPCB Part #
C20069090
Package
SMD,27x19.8mm
Description
14A 2.86mΩ 22uH 28A Flat-wire wound inductor ±20% SMD,27x19.8mm Power Inductors ROHS