MSY2617-3R3M
MFR.Part #
MSY2617-3R3M
JLCPCB Part #
C20607722
Package
Plugin,26x18mm
Description
0.82mΩ 130A 3.3uH 93A ±20% 插件,26x18mm Power Inductors ROHS