MSM252010-2R2M
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MSM252010-2R2M
JLCPCB Part #
C49328921
Package
SMD,2.5x2mm
Description
2.1A 2.2uH 3A 70mΩ Molded Inductor ±20% SMD,2.5x2mm Power Inductors ROHS