MS252010-2R2M-W
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MS252010-2R2M-W
JLCPCB Part #
C2858823
Package
1008
Description
1.5A 1.5A 130mΩ 2.2uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS