MS1360-470M
MFR.Part #
MS1360-470M
JLCPCB Part #
C380146
Package
SMD,13.7x12.6mm
Description
3.5A 47uH 5A 85mΩ Molded Inductor ±20% SMD,13.7x12.6mm Power Inductors ROHS