MS1360-2R2M
MFR.Part #
MS1360-2R2M
JLCPCB Part #
C380137
Package
SMD,13.6x12.6mm
Description
2.2uH 20A 25A 3mΩ Molded Inductor ±20% SMD,13.6x12.6mm Power Inductors ROHS