MS1360-100M
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MS1360-100M
JLCPCB Part #
C380142
Package
SMD,13.7x12.6mm
Description
10A 10uH 12.5A 20.7mΩ Molded Inductor ±20% SMD,13.7x12.6mm Power Inductors ROHS