MS1060-4R7M
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MS1060-4R7M
JLCPCB Part #
C18337502
Package
SMD,11.5x10mm
Description
11A 12mΩ 18A 4.7uH ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS