MS0630-150M
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MS0630-150M
JLCPCB Part #
C380182
Package
SMD,7.4x6.6mm
Description
115mΩ 15uH 3.8A 3A Molded Inductor ±20% SMD,7.4x6.6mm Power Inductors ROHS